• Jagódki na spektaklu w Teatrze Groteska

• 28.03.2022 14:02
        • 21 marca Jagódki wybrały się wspólnie z grupą V do Teatru Groteska na spektakl pt. "O Kasi, co gąski zgubiła".
          Była to opowieść o gęsiareczce Kasi, której gąski porwał Wilk głodomór, a potem ukryła je podstępna Czarownica. Zrozpaczona zniknięciem gąsek dziewczynka wyruszyła w drogę by je odnaleźć. W poszukiwaniach pomagali jej napotkani ludzie, zwierzęta i skrzaty – to dzięki ich życzliwości historia kończy się szczęśliwie.
          Dzieci po dotarciu na miejsce autokarem, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu, znając zasady obowiązujące w teatrze. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Jagódki siedziały w pierwszych rzędach. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz marionetki. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Uśmiechy, radość oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną :)
          Dziękujemy Mamie Zosi Z. za zorganizowanie wyjścia do teatru!

• Karnawał u Jagódek

• 09.02.2022 21:02
        • Jagódki lubią dobrze się bawić, dlatego 9 lutego postanowiły wspólnie z p. Kamilą i p. Julią wziąć udział w grupowym balu karnawałowym! Oprócz zabaw i tańców Jagódki wspólnie z rodzicami przyniosły różne smakołyki, które w przerwie między dobrą zabawą chętnie zajadały! Dodatkową atrakcją było pozowanie z fotobudką.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie :)

• 26.01.2022 22:43
        • Dzieci z grupy Jagódki postanowiły razem z p. Julią i p. Kamilą przygotować wystąpienie dla swoich babć i dziadków. Dzieci były bardzo zaangażowane w przygotowanie się na ten wyjątkowy dzień, gdyż bardzo kochają swoich najbliższych.
          Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy!

• Dzień Popcornu

• 19.01.2022 13:28
        • 19 stycznia Jagódki miały powód do świętowania, tym razem z okazji nietypowego święta - Dnia Popcornu :)
          Dzieci dowiedziały się jak powstaje popularna przekąska a przy pomocy urządzenia do popcornu i ziaren kukurydzy same go przygotowywały. Jagódki były bardzo zadowolone. Największą radość sprawiła dzieciom degustacja przygotowanego popcornu. Dzieci uczestniczyły też w zabawach matematycznych, przeliczały zbiory i porównywały je.
          Popcorn wykorzystaliśmy również do zrobienia pracy plastycznej "Zimowe drzewo".
          Na pamiątkę Jagódki dostały dyplomy miłośników popcornu.
          Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!

• 19.12.2021 17:13
        • Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykle pracowity. Wiedzą to dobrze Jagódki, które z wielkim zaangażowaniem od kilku tygodni ćwiczyły, aby jak najlepiej przygotować Jasełka.
          Dnia 17 grudnia Jagódki z okazji zbliżających się Świąt nagrały swój występ. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci wcieliły się w różne postacie, recytowały pięknie wyuczone teksty oraz śpiewały kolędy.
          Rodzice mogą być dumni z naszych Jagódek!
          Zapraszamy do obejrzenia Jasełek w wykonaniu Jagódek!

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń