Dogoterapia - zajęcia z psem pasterskim
- 12.03.2025 13:12
- Dzieci wzięły udział w spotkaniu z psem będącym wielkim przyjacielem najmłodszych. Cierpliwie demonstrował swoje umiejętności tropiciela,wyszukując pokarm sprytnie ukrywany przez dzieci. Obserwując na zdjęciach wizerunki różnych psów, dzieci uczyły się odgadywania nastroju psów i możliwości ich ewentualnego zachowania. Z wielkim żalem rozstały się z nowo poznanym czworonogiem-przyjacielem człowieka.
- więcej
Dzień Babci i Dziadka
- 10.03.2025 09:58
- Ach cóż to był za dzień! Pełen Śmiechu, wzruszeń i czułości. Z okazji święta naszych kochanych Dziadków pod opieką Pani Marzenki dzieci przygotowały niezwykłe przedstawienie o Smoku Wawelskim! Nic nie byłoby w tym niezwykłego, gdyby nie to, że wszystkie gesty, stroje, teksty i ruch sceniczny dzieci wymyślały sam! Jak na prawdziwy teatr przystało! Wszyscy świetnie się bawiliśny, a dodatkowo mogliśmy spędzić ten czas z naszą kochaną Babcią i Dziadkiem! Po spektaklu złożyliśmy im piękne życzenia płynące prosto z serca oraz ofiarowaliśmy im ich własne portrety ręcznie rysowane! ;) Serdecznie zapraszamy na szerszą relację do albumu fotograficznego - Mali Odkrywcy - Dzień Babci i Dziadka :)
- więcej
Zajęcia o kosmosie
- 10.03.2025 09:31
- W ubiegłym tygodniu dzieci projektowały i budowały rakiety kosmiczne z figur geometrycznych. Kończyły także pracę "malarską"w zespołach -"Układ Słoneczny". Uzyskane informacje prezentowały w Quizie.
- więcej
Koncert Yamaha
- 10.03.2025 09:22
- W ostatnim czasie odbył się u nas koncert Yamahy w którym dzieci zapoznały się z tańcami towarzyskimi typu:walc,tango,samba , czczą. Tańce prezentowali profesjonalni wykonawcy. Dzieci próbowały swoich możliwości w tańcu typu disco.
- więcej
Owocowe urodzinki
- 10.03.2025 09:16
- Zdrowie na 5! A nawet na 6! Od początku naszej wspólnej drogi w Maych Odkrywcach zachęcamy dzieci do zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną, jak również zdrowe odżywianie. Podjelismy w tym kierunku szereg działań, które stosujemy na codzień poprzez realizację projektów ( m.in. W zdrowy ciele zdrowy duch, czy Mamo, Tato wolę wodę) jak również ciodzienne nawyki, które wzmacniają nasze zdrowie. Tak podjęlismy decyzję o owocowych urodzinach, która kontunujemy już od 3 lat! :)
- więcej