• Dzień Dinozaura

• 26.02.2023 17:46
        • 24 lutego Wesołe Brzdące obchodziły Dzień Dinozaura.

Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów - poprzez zabawy i zadania poznawały życie dinozaurów. Tego dnia oglądaliśmy plansze oraz figurki dinozaurów, które przyporządkowaliśmy do odpowiednich ilustracji.

Dzieci tego dnia poznały wybrane gatunki tych zwierząt oraz dzieliły się swoją wiedzą na temat dinozaurów.

Nie zabrało także pracy plastycznej, dzięki której Dzień Dinozaura przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat. Uwiecznieniem tego dnia były zdjęcia w fotbudce.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w albumie! :)
        • Bal Karnawałowy

• 15.02.2023 18:30
        • 14.02.2023 r. w przedszkolu odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły - przepełniony muzyką i zabawą. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, a sale przedszkolne przepełnione były różnokolorowymi dekoracjami - balonami, serpentynami itp. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach.

Po zakończonej zabawie nasze przedszkolaki mogły liczyć na słodki poczęstunek :)

Zapraszamy do śledzenia zdjęć w albumie! :)

• 24.01.2023 18:47
        • Bardzo Was doceniamy i bardzo szanujemy,
          A dzisiaj po prostu bardzo Wam dziękujemy.
          Za to, że jesteście, za to, że wspieracie,
          za to, że po prostu bardzo nas kochacie!
          Z Wami nie jest straszny świat,
          Babciu i Dziadku żyjcie nam sto lat!!

24 stycznia Wesołe Brzdące z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób miłość i wdzięczność.

Dzieci wręczyły swoim ukochanym dziadkom laurkę oraz upominek. Po części artystycznej dzieci spędziły czas z Babciami i Dziadkami przy stole z przysmakami.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków! 🧡🧡🧡

Bardzo dziękujęmy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację owego święta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym!

• 01.01.2023 19:50
        • 21 grudnia - dzieci z grupy IV "Wesołe Brzdące" przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców oraz dla najbliższych, którzy przybyli do przedszkola.

Wesołe Brzdące z dużym przejęciem i zapałem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.W pięknych strojach przestawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawione kolędami.Zaproszeni goście z zainteresowaniem oglądali występy.

Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role! :)

Na koniec przedszkolaki wręczyli zaproszonym gościom prezenty - przepiękne choinki.

Swoim występem mali aktorzy wprowadzili wszystkich zgromadzonych w radosną, świąteczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które znajdują się w Albumie Fotograficznym! :)

• Wizyta św. Mikołaja u Wesołych Brzdąców! :)

• 10.12.2022 19:32
        • 9 grudnia nasze przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały św. Mikołaja. Z tej okazji Wesołe Brzdące zaprezentowały swoim gościom wiersze oraz zaśpiewały piosenkę. Dodatkowo wręczyły Mikołajowi mały upominek w postaci własnoręcznie zrobionej książeczki.

Na zakończenie Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Odbierając prezent, każdy mógł liczyć na wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Wizyta wyjątkowych gości wprowadziła wszystkich naszych przedszkolaków w jeszcze większy radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

Zapraszamy do śledzenia zdjęć, które znajdują się w "Albumie fotograficznym" :)

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń