• Wycieczka przedszkola do Gruszowa

• 15.05.2024 14:54
        • W dniu 7 maja całe przedszkole wybrało sie na wycieczkę do gospodarstwa  agroturystycznego w Gruszowie. Na dzieci tego dnia czekało masę atrakcji. Poznaliśmy proces tworzenia chleba oraz każde dziecko miało okazję przygotować swój mały wypiek w piecu chlebowym. Spotkaliśmy dwa małe kucyki, na których każdy z nas miał okazję na przejażdzkę. Zwiedziliśmy stodołe i poznaliśmy ich mieszkańców ( kurki, krowę, kaczki, kurczątka, króliki) Bryczką zwiedziliśmy najbliższą okolicę oraz wybraliśmy się na prawdziwą łąkę. Czekał na nas rówinież plac zabaw, na którym szaleństwom nie było końca. Na wycieczce wszystkim dopisywały cudowne nastroje.
          Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego dnia, które znajdują się w albumie fotograficznym
        • Patriotycznie u Jagódek

• 15.05.2024 14:45
        • Tuż przed wyczekiwanym weekendem majowym nasza grupa miała przyjemność zaprezentowania występu patriotycznego z okazji zbliżających się świąt majowych. Jagódki uroczyście odśpiewały hymn oraz wyrecytowały krótkie wierszyki, robiąc nie małe wrażenie wśród młodszych dzieci.
          Zachęcam do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w albumie fotograficznym
        • Konkurs Eko-moda

• 15.05.2024 14:41
        • 22 kwietnia w Dzień Ziemi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu EKO-MODA. Wsród dzieci bioracych udział znalazły się także dzieci z naszej grupy. Uczestnicy konkursu przygotowali ekologiczne stroje, które miały na celu propagowanie ideę recyklingu i selektywnej zbiórki odpadów. Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w konkursie
        • Siejemy rzeżuchę ;-)

• 27.03.2024 21:11
        • Wyczekiwana przez nas wszystkich wiosna zawitała na dobre ;-)
          Jagódki przygotowują się do zbliżających się świąt Wielkanocnych. Bierzemy udział w przedszkolnym kiermaszu charytatywnym. Zebrane środki zostaną przekazane dla Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im.ks.Józefa Tischnera. Dzieci z  wielką radością wykonały piękne rzeżuchy.
        • Warsztaty plastyczne

• 25.03.2024 15:57
        • Dzięki uprzejmości mamy Maksymilana B. 18 marca w naszej grupie odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci miały okazję wykonać własnoręczną ozdobę wielkanocną. Zaanagażowanie oraz zainteresownanie było ogromne. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie warsztatów ;-)