• 08.06.2021 22:01
      • 1 czerwca to data, kiedy święto obchodzi każde dziecko!

Jeszcze raz życzymy dzieciom wszystkiego co najlepsze, dużo słonecznych dni oraz uśmiechu!!!

Zapraszamy do obejrzenia uwiecznionych chwil z tego dnia w albumie fotograficznym 😊

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń