• Wizyta Świętego Mikołaja

• 08.12.2020 14:54
      • 7 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj. Od samego rana kręciły się po sali dzieci ubrane w mikołajkowe czapeczki, opaski renifera czy też przebrane za elfów.

O 9:00 w naszej sali zapanowała atmosfera wyczekiwania, dzieci niecierpliwie wypatrywały, aż do sali wejdzie Mikołaj i usiądzie na czerwonym fotelu obok pięknej choinki oraz kominka. Gość został pięknie powitany i zaproszony do odpoczynku po długiej podróży oraz wysłuchania piosenki i obejrzenia tańca przygotowanego specjalnie na jego wizytę.

Następnie głos zabrał Mikołaj. Oczywiście sprawą dla niego najważniejszą było przekonanie się, czy wszystkie dzieci są grzeczne, czy słuchają swoich rodziców i pań w przedszkolu, czy potrafią się bawić bez kłótni. Po otrzymaniu zapewnienia, że wszyscy są grzeczni Gość zaczął rozdawać prezenty.

Kiedy ostatni prezent został już wręczony Gość zaprosił do wspólnej pamiątkowej fotografii a następnie pożegnał się z dziećmi i obiecał, że wróci za rok, a dzieci zapewniły Go, że będą bardzo grzeczne i z niecierpliwością będą oczekiwać jego odwiedzin.
        I od tego momentu rozpoczęło się „zapracowywanie” na przyszłoroczny prezent od Mikołaja.

Zdjęcia z tych niezwykłych odwiedzin obejrzeć można w galerii. Zapraszamy :)

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń