• Przygotowania do świąt

• 08.12.2020 14:30
      • Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego Jagódki już od początku grudnia rozpoczęły intensywne przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.

W sali pojawił się grupowy kalendarz adwentowy. Dzieci wraz z nauczycielem codziennie sprawdzają co kryje się pod daną cyfrą i jakie zadanie mają do wykonania. Przedszkolaki wspólnie udekorowały swoją choinkę, dzięki której czuć już świąteczny nastrój. Również Jagódki przygotowywały świąteczne pierniki, a następnie własnoręcznie z dużym zaangażowaniem je ozdabiały. Realizując tematykę związaną ze Świętami Bożego Narodzenia dzieci będą pogłębiać swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Symbole zbliżających się świąt: Mikołaj, choinka oraz prezenty to przewodnie motywy prac plastycznych wykonywanych w grudniu przez naszych przedszkolaków. Ponadto Jagódki rozpoczęły próby do Jasełek. Mali aktorzy wystąpią tuż przed Świętami.

Teraz pozostało nam czekać na spotkanie z Mikołajem oraz na wspólną Wigilię.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia zdjęć :)

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń