• 05.12.2020 17:00
      • Chcąc uczcić tradycję Jagódki 30 listopada uczestniczyły w andrzejkowych zabawach. Odbył się wyścig butów, gdzie dzieci ustawiały swoje buty jeden za drugim, nie mogąc się doczekać, który but pierwszy znajdzie się za drzwiami. Właściciel wygranego buta być może pojedzie na daleką wycieczkę. Dzieci bawiły się również w zabawę „gorące krzesła”, podczas której tańczyły w koło wśród krzeseł w rytm muzyki. Gdy muzyka milkła, dzieci zajmowały jak najszybciej miejsca na krzesłach, których było o jedno mniej niż uczestników zabawy. Jagódki dużo tańczyły do ulubionych piosenek, nauczyły się tańca Zygzaka, który szybko im się spodobał.

Dzień był pełen uśmiechu i dobrej zabawy, który Jagódki chciałyby powtórzyć jak najszybciej.

Zachęcamy do oglądnięcia pamiątkowych zdjęć z tego dnia, które znajdują się w albumie :)

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń