• Warzywno - owocowy zawrót głowy :)

• 03.10.2021 15:53
      • Tematem minionego tygodnia były dary jesieni – owoce i warzywa.
        Okazało się, że Wesołe Brzdące doskonale znają rodzaje, kształty, kolory
        oraz smaki niektórych warzyw. Podczas zajęć zajmowaliśmy się warzywami i owocami zarówno typowo jesiennymi, jak i dojrzewającymi podczas innych pór roku i rosnącymi w innych strefach klimatycznych. Dzieci rozwiązywały zagadki na ich temat i segregowały je na kategorie: owoce i warzywa.
        Wesołe Brzdące wykonywały ćwiczenia grafomotoryczne oraz prace plastyczne na temat owoców i warzyw. N
        ie zabrakło także zajęć doskonalących umiejętności matematyczne – porównywanie liczebności, przeliczanie, układanie zbiorów, klasyfikowanie czy układanie rytmów matematycznych.
        Dzięki przyniesionym przez Rodziców materiałom wszystkie te działania mogliśmy wykonać na prawdziwych okazach co sprawiło dzieciom dużą radość. Okazało się również, że warzywa można wykorzystać do wspaniałej zabawy, co udowodniły dzieci wykonując przepiękne kukiełki warzywne.

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń