• Dbamy o czystość :)

• 03.10.2021 15:54
      • "Każdy przedszkolak Ci to powie,
        czystość to jest samo zdrowie"

Dbanie o czystość to niezwykle ważny temat. Zwłaszcza teraz, gdy musimy zachować większą ostrożność. Dlatego też podczas naszych piątkowych zajęć mówiliśmy o tym jak należy dbać o czystość i higienę. Przypomnieliśmy sobie jakie przybory toaletowe potrzebne są do utrzymania czystości, a nawet dzieliliśmy ich nazwy na sylaby. Wielką frajdą było sprawdzanie jak pachną artykuły higieniczne. I tak wszystkim przedszkolakom spodobał się zapach mydła, pasty do zębów i perfum (ten ostatni zwłaszcza dziewczynkom), natomiast krem do dezynfekcji rąk wywołał na twarzach dzieci niezadowoloną minę. Bez problemu nasze Brzdące rozpoznały artykuły higieniczne za pomocą dotyku. Na koniec przypomnieliśmy sobie kiedy należy myć ręce i poznaliśmy technikę prawidłowego mycia rąk. Odbyły się także ćwiczenia praktyczne w naszej przedszkolnej łazience. Jak nam poszło - zobaczcie w Albumie:)

• ulica Kotlarska 5a
        • Dyrektor przedszkola: Anna Kaczmarczyk-Korzonek
          Dyrektor przedszkola przyjmuje, po wcześniejszym uzgodnieniu:
          Wtorek: 16:00 - 17:00 i Czwartek: 09:00 - 11:00
          Sekretariat: Agnieszka Chalota-Ciochoń