• Spacer na Bulwary Wiślane :)

• 03.10.2021 15:54
        • Korzystając z pięknej, słonecznej pogody Wesołe Brzdące udały się na pierwszy od czasów pandemii spacer. Był on doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa podczas wychodzenia poza teren przedszkola, zwłaszca przechodzenia przez przejście dla pieszych. Kiedy dotraliśmy na Bulwary Wiślane nasze przedszkolaki rozpoczęły wesołe figle : poszukiwanie skarbów, wznoszenie budowli z piasku, chuśtanie się na chuśtawkach. Z pewnością gdy tylko pogoda na to pozwoli wrócimy w to przepiękne miejsce.
        • Eko Brzdące :)

• 03.10.2021 15:54
        • Dzisiaj rozpoczęliśmy w naszej grupie realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Z ekologią na Ty". Wszystkie Brzdące przyszły ubrane na zielono i zamieniły się w małych ekologów. Zastanawialiśmy się co to jest przyroda i kto to jest ekolog. Wysłuchaliśmy listu od Pani Przyrody i dowiedzieliśmy się co sprawia, że Przyroda jest smutna i jak należy o nią dbać. Wspólnie przygotowaliśmy "Kodeks ekologa", a także stworzyliśmy przepiękny las w ... słoiku. Wielką frajdą dla naszych Brzdąców okazał się pokaz "eko mody". Na koniec za aktywny udział w zajęciach wszyscy mali ekolodzy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zdjęcia z naszych ekologicznych wyczynów już w Albumie:)
        • Dzień Przedszkolaka :)

• 03.10.2021 15:54
        • Dzień 20 września to jedna z najważniejszych dat w naszym przedszkolnym kalendarzu. Tego dnia przypada bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, czyli święto wszystkich Przedszkolaków. Naszą zabawę rozpoczęliśmy od sportowych wyzwań, z którymi nasze Wesołe Brzdące świetnie sobie poradziły udowadniając tym samy, że zasługują na miano wzorowych przedszkolaków. Wielką frajdę sprawiły dzieciom skoki w workach oraz przenoszenie piłki na łyżeczce. Po odrobinie ruchu Wesołe Brzdące trochę zgłodniały, więc zasiadły przy naszym imprezowym stole pełnym smakołyków i rozpoczęła się prawdziwa uczta. Kiedy nasze brzuszki były już napełnione Wesołe Brzdące zamieniły się w modeli i modelki prezentując na naszym przedszkolnym wybiegu najmodniejsze w tym sezonie stroje. Oczywiście tego dnia nie zabrakło też niespodzianek – z okazji swojego święta nasze przedszkolaki dostały prezent w postaci nowych klocków konstrukcyjnych. Resztę dnia spędziliśmy więc na zabawach klockami słomkami oraz klockami waflami. Radości tego dnia nie było końca !

Wszystkim przedszkolakom tym małym i tym dużym życzymy spełnienia marzeń i dużo uśmiechu !

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku :)