• Pasowania na Przedszkolaka

• 29.11.2023 20:17
        • 27 października 2023 r. odbyła się w naszej grupie uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 29.11.2023 20:10
        • 20 września skrzaty obchodziły Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i grach ruchowych. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

• 29.11.2023 20:05
        • 15 września przedszkolaki świętowały MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI.
          Dzień kropki to święto kreatywności, odwagi, budowania pewności siebie. Stwarzaliśmy okazję do odkrywania talentów, pobudzania wyobraźni
          i nieszablonowego myślenia. Tego dnia zorganizowane zostały dla dzieci kreatywne, nietuzinkowe zabawy z kropką w roli głównej.

• Witamy w nowym roku przedszkolnym!

• 04.09.2023 19:06

DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE!

Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA  NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ŻYCZYMY WAM RADOŚCI Z KAŻDEGO WSPÓLNEGO DNIA, Z KAŻDEJ CHWILI SPĘDZONEJ Z DZIECKIEM…

Zapraszamy do wspólnego dzialania, do czynnego udziału w  ważnych wydarzeniach w naszym przedszkolu. Jesteśmy otwarci na zmiany, słuchamy uważnie sugestii z Państwa strony. Zawsze chętnie korzystamy z ciekawych pomysłów!

smiley

• Piknik Rodzinny

• 28.06.2023 20:07
        • W piątek, 16 czerwca w naszym przedszkolu odbył się "Piknik Rodzinny"!
          Piknik zgromadził liczne grono dzieci, rodziców i wszystkich przyjaciół placówki.
          Część artystyczną rozpoczęły występy dzieci z poszczególnych grup wiekowych.
          Pod koniec występu nastąpiło pożegnanie naszych absolwentów.
          Na wszystkich uczestników czekały różne atrakcje: Malowanie na folii, loteria fantowa, stoisko sportowe, malowanie twarzy i robienie tatuaży.
          Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek, zapiekanek i oczywiście przepysznych ciast.